Üniversitemiz Öğrenci Kulüpleri

Yeni öğrenci kulüp kuruluş işlemleri e-sks sistemizi üzerinden online olarak yönergemiz gereği işlemleri her yıl Ekim ayı içerisinde yapılabilmektedir.

Yeni öğrenci kulübü kuruluş işlemleri için 18 kurucu üye, danışman ve danışman yardımcınızın olması gerekmektedir. 

Detaylı bilgi için öğrenci kulüpleri yönergemizi inceleyiniz.

Faaliyetlerine devam etmek isteyen öğrenci kulüplerimiz yönergemizde belirlenen şartları sağladıkları takdirde her yıl mayıs ayı içerisinde başlayan güncelleştirme takvimi içerisinde kulüplerini güncelleyebilirler.

Güncelleme işlemleri e-sks sistemi üzerinden online olarak yapılmakta olup, güncelleme öncesinde tüm kulüplerle detaylı kılavuzlar paylaşılmaktadır.

Üniversitemizde faaliyet gösteren öğrenci kulüplerinin kurulma, güncellenme ve denetim işlemleri Öğrenci Kulüpleri Koordinasyon Kurulu (Ö.K.K.K.) tarafından yapılmaktadır. 

Öğrenci kulüpleri; kuruluş, güncelleme, etkinlik ve diğer işleyiş süreçlerinde Marmara Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Yönergesi doğrultusunda faaliyet gösterir.

Öğrenci Kulüpleri Yönergesi'ne ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Üniversitemizde aktif olan öğrenci kulüplerini e-sks sistemimiz üzerinden görebilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İlgili sayfaya ulaşmak için: https://esks.marmara.edu.tr/kulup/ linkine tıklayınız.


Bu sayfa Departments of Health, Culture and Sports tarafından en son 16.10.2015 16:43:45 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM