Beslenme Hizmetleri

Yerleşkelerimizde bulunan yemekhanelerimizden günlük ortalama olarak 10 bin öğrencimiz ve personelimiz yararlanmaktadır.

Göztepe, Anadoluhisarı, Bağlarbaşı Yerleşkelerimizde öğlen ve akşam yemek hizmeti; Acıbadem, Kartal, Başıbüyük, Sultanahmet Yerleşkelerimizde ise öğlen öğününde yemek hizmeti verilmektedir. Tüm Yerleşkelerimizde yıllık ortalama 1.500.000 öğrencilerimiz ve çalışanlarımız yemek hizmetinden faydalanmaktadır.  

Yerleşkelerimizde sunulan yemek hizmeti ihale yoluyla temin edilmektedir. Yüklenici Firma taşıma usulüyle yemekleri yerleşkelerimize ısıyı ve havayı geçirmeyen termoboxlarda transferini sağlamaktadır. Daire Başkanlığımız kontrol teşkilatı tarafından, yemeklerin uygunluğu kontrol edilerek servise sunulmaktadır.

Sunulan yemeklerden hergün numune alınarak 72 saat uygun koşullarda saklanmaktadır. Gerekli görüldüğünde veya ayda birkez düzenli olarak alınan numuneler yetkili laboratuvarlara tahlile gönderilmektedir.

Üniversitemiz yemekhanelerinden alınan numunelerin muayene ve analiz raporlarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Öneri ve şikayetleriniz için buraya tıklayarak formu doldurabilir yada sks@marmara.edu.tr adresine e-posta gönderebilirisiniz.

Üniversitemiz Yemekhaneleri Memnuniyet Anketi sonuçlarını görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Üniversitemiz yemekhanelerinde kullanılan malzeme markaları ve ilgili belgeleri yemekhanelerimizde yer alan bilgi panolarından veya buraya tıklayarak görebilirsiniz. 


Bu sayfa Departments of Health, Culture and Sports tarafından en son 01.07.2020 14:46:11 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM