Gerekli Formlar

Üniversitemiz öğrenci kulüplerinin faaliyetleri esnasında kullanması gereken formları aşağıda bulabilirsiniz. Eksik yada yanlış bilgi içeren ve ekleri bulunmayan başvuru formları değerlendirmeye alınmayacaktır.

*Form örneklerini indirebilmek için ilgili formun yanındaki  simgesine tıklamanız gerekmektedir.

Öğrenci Kulüpleri Etkinlik Başvuru Formu

Üniversitemiz öğrenci kulüpleri üniversite içi ve dışı tüm faaliyetleri için "Öğrenci Kulüpleri Etkinlik Başvuru Formu" nu doldurarak ekleri (afiş - bildiri vb. örnekleri, ek bilgileri) ile etkinlik tarihinden onbeş (15) gün önce Kulüp Danışmanının bağlı bulunduğu ilgili birime teslim ederler.

Etkinlik Üniversitemiz konferans salonlarında gerçekleştirilecekse kulüp danışmanı tarafından Cemre Rezervasyon Sistemi'nde alan rezervasyonu yapıldıktan sonra beş (5) gün içerisinde başvuru işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde rezervasyon iptal edilecektir.

* Etkinlik Başvuru Formu kullanılmadan yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Öğrenci Kulüpleri Etkinlik Sonuç Bildirim Formu 

Üniversitemiz öğrenci kulüpleri etkinliği gerçekleştirdikleri tarihi takip eden onbeş (15) iş günü içerisinde Öğrenci Kulüpleri Etkinlik Sonuç Bildirim Formu'nu ve talep edilen ekleri doldurması gerekmektedir.

Öğrenci Kulüpleri Etkinlik Sonuç Bildirim Formu'nu zamanında iletmeyen öğrenci kulüplerinin sonraki etkinlik başvurusu işleme alınmaz. Öğrenci kulüplerinin değerlendirilmesinde bu formlar esas alınacaktır.

Öğrenci Kulüpleri Kulüp Üye Kayıt Formu 

Üniversitemizde faaliyet gösteren bütün kulüplerin üye kayıtlarını aşağıda örneği verilmiş olan "Üye Kayıt Formu" nu kullanarak yapmaları gerekmektedir.

Kulüp güncelleme evrakları ile Öğrenci Kulüpleri Üye Kayıt Formu örneklerinide teslim etmeniz gerekecektir.

Formu İndirmek için Lütfen Tıklayınız - 

Öğrenci Kulüpleri İç Denetim Formu

Öğrenci kulübü denetim kurulu tarafından her akademik yarıyıl sonunda kulüp denetimi yapılarak "Öğrenci Kulüpleri İç Denetim Formu" doldurulur ve Üniversitemiz evrak kayıt birimine teslim edilir.

Formu İndirmek için Lütfen Tıklayınız - 

Danışman / Danışman Yardımcısı Kabul Formu

Formu İndirmek için Lütfen Tıklayınız - 

Öğrenci Kulüpleri İnternet Hizmetleri Formu

Üniversitemiz öğrenci kulüpleri; kulüp adına internet üzerinde yapacakları her türlü işlem için marmara.edu.tr uzantılı oluşturacakları web sayfasını kullanırlar. Web sayfası hizmetinden yararlanmak için "Kulüp İnternet Hizmetleri Üye Formu" eksiksiz olarak doldurularak Üniversitemiz evrak kayıt birimine iletilir.

Formu İndirmek için Lütfen Tıklayınız - 


Bu sayfa Departments of Health, Culture and Sports tarafından en son 20.11.2020 00:18:54 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM