Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Şubat 2018 Dönemi Kısmi Zamanlı Öğrenci Alımı.

 

TARİHLER VE İZLENECEK YOL

 

ÇALIŞMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİN YAPACAĞI İŞLEMLER

 

1.İş ilanları 07 – 13 ŞUBAT 2018 tarihlerinde arasında http://sks.marmara.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Öğrencilerimiz bu ilanlardaki işlere İş Başvuru Formu  (Form 2) ile müracaat edeceklerdir. Müracaatlar her iş ilanın detayında belirtilen başvuru yerine şahsen yapılacaktır.

 

            KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRAN BİRİMLERİN YAPACAĞI İŞLEMLER

 

1.Birimler mevcut kontenjanlarını aşmayacak sayıda Kısmi Zamanlı Öğrenci alımı yapabilecektir.

2. Birimler Öğrenci İstek Talep Formu’nu (Form 1) Başkanlığımıza en geç 06 ŞUBAT 2018 tarihine kadar göndereceklerdir. İş ilanları 07 – 13 ŞUBAT 2018 tarihleri arasında http://sks.marmara.edu.tr adresinde yayınlanacaktır

 

3. Birimler Öğrenci İstek Talep Formundaki her iş için öğrenci seçimini 15 ŞUBAT 2018 tarihine kadar yapacaklardır.

 

4. Birimler çalışmaya hak kazanan öğrencilerin listesini ‘’Kısmi Zamanlı Öğrenci Olarak Çalışacak Öğrenci Listesi (Form 3) ‘ü‘’ Başkanlığımıza en geç 16 ŞUBAT 2018tarihine kadar teslim edeceklerdir.

 

5. Çalışmaya hak kazanan öğrencilerin İŞE GİRİŞ İŞLEMLERİ 20 – 23 ŞUBAT 2018 tarihleri arasında Göztepe Yerleşkesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesinde yapılacaktır.

 

UYARILAR

* KZÖ Çalıştırma Talep Formu (Form 1 )’ de bulunan başvuru tarihleri ile iş ilan tarihleri ile uyumlu olacaktır.

 

**Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştıran birimler ve öğrencilerimiz kullanacakları formları (Form 1, Form 2, Form 3) http://sks.marmara.edu.tr sayfasındaki gerekli formlar bölümünde bulabilirler.


***20 – 23 ŞUBAT 2018  tarihleri dışında öğrenci alımı kesinlikle yapılmayacaktır.

 

****Eksik belgesi olan veya isimleri bildirilmeyen öğrencilerin işe giriş işlemleri yapılmayacaktır.

 

*****Kısmi zamanlı olarak çalışmaya hak kazanan öğrencilerin giriş işlemi için Yapı Kredi Bankası Çemenzar Şubesi hesabı, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi,1 adet

yeni tarihli Üniversitemizden alacakları öğrenci belgesi,1 adet vesikalık fotoğraf ve E-Devletten alacakları Sağlık provizyon sorgulama belgesini getirmeleri gerekmektedir.

 

******Sağlık provizyon sorgulama belgesi  E-Devletteki SPAS Müstehaklık Sorgulama(Sağlık Provizyon Aktivasyon Sistemi)’den alınabilir.

Bu sayfa Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından en son 02.02.2018 09:02:31 tarihinde güncellenmiştir.