Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Barınma Hizmetleri

Üniversitemiz kız öğrencilerinin barınma ihtiyaçlarının karşılanması için Göztepe Yerleşkemizde 2 adet Kız Öğrenci Yurdumuz mevcuttur.

 ÖZMEN AKTAR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Özmen Aktar Kız Öğrenci yurdunda 336 öğrenci barınmaktadır. Banyo ve wc'li odalarda 24 saat sıcak su hizmeti ve bir mini buzdolabı mevcuttur. Odalarımızda yataklarımız ranza tipidir. Yurdumuzda 5 adet etüt odası, 2 tv odası, mutfak ve çamaşırhane bulunmaktadır. Yıkatılan çamaşırlar için ücret alınmamaktadır. Odalarımız 6 kişiliktir.

Öğrencilerimiz Wirless internet sisteminden odalarında sınırsız şekilde yararlanmaktadırlar. Yurdumuzda öğrencilerimizin yararlanabileceği sıcak su ve yiyecek-içecek otomatları bulunmaktadır. Öğrencilerimiz dışarıdan gelen telefon görüşmelerini katlarda bulunan telefonlardan yapmaktadırlar.

HANDAN ERTUĞRUL KIZ ÖĞRENCİ YURDU

72 öğrenci kapasiteli olan Göztepe Yerleşkemizde bulunan yurdumuzda banyo-wc, çamaşır makinaları ve buzdolabı odalarda mevcut olup, ranza tipi yataklarımız bulunmaktadır. Yurdumuzda 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir. Ayrıca 2 etüd odası, 1 mutfak ve 1 Tv dinlenme odası bulunmaktadır. Odalarımız 6 kişiliktir.

YURTLARIMIZDAN GENEL FOTOĞRAFLAR

       
       
       

Fotoğrafların büyük halini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.

Bu sayfa Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından en son 18.01.2019 10:27:41 tarihinde güncellenmiştir.