Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalışma Programı Hakkında Önemli Duyuru

KZÖ ALIMINDA BİRİMLER VE KZÖ ADAYLARI İÇİN İZLENECEK YOL VE TARİHLER

  

  • İş ilanları 02 Temmuz – 6 Temmuz 2018 tarihlerinde arasında http://sks.marmara.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. Öğrencilerimiz bu ilanlardaki işlere İş Başvuru Formu (Form 2) ile müracaat edeceklerdir. Müracaatlar her iş ilanın detayında belirtilen başvuru yerine şahsen yapılacaktır.
  • Kısmi Zamanlı Öğrenci Çalıştıran birimler ve öğrencilerimiz kullanacakları formları (Form 1, Form 2, Form 3) http://sks.marmara.edu.tr sayfasındaki gerekli formlar bölümünde bulabilirler.

 

KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRAN BİRİMLERİN YAPACAĞI İŞLEMLER

 

  • Birimler mevcut kontenjanlarını aşmayacak sayıda Kısmi Zamanlı Öğrenci alımı yapabilecektir.
  • Birimler Öğrenci İstek Talep Formu’nu (Form 1) Başkanlığımıza en geç 29 Haziran 2018 tarihine kadar göndereceklerdir. İş ilanları 02 Temmuz – 6 Temmuz 2018 tarihleri arasında http://sks.marmara.edu.tr adresinde yayınlanacaktır 
  • Birimler Öğrenci İstek Talep Formundaki her iş için öğrenci seçimini 10 Temmuz 2018 tarihine kadar yapacaklardır. 
  • Birimler çalışmaya hak kazanan öğrencilerin listesini Kısmi Zamanlı Öğrenci Olarak Çalışacak Öğrenci Listesi (Form 3) 'ü Başkanlığımıza en geç 13 Temmuz 2018 tarihine kadar teslim edeceklerdir. 
  • Çalışmaya hak kazanan öğrencilerin İŞE GİRİŞ İŞLEMLERİ 18 Temmuz - 20 Temmuz 2018 tarihleri arasında Göztepe Yerleşkesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesinde yapılacaktır. 
  • UYARI :  Aşağıdaki evrakların  herhangi biri eksik olursa yada İSG Eğitimini başarı ile tamamlayamazsa işe giriş işlemi yapılamayacaktır.
  • Belirtilen tarihler dışında öğrenci alımı kesinlikle yapılmayacaktır.

  

İŞE ALINAN ÖĞRENCİLER İÇİN İŞE GİRİŞTE GEREKLİ ŞARTLAR :  

1) Yapı Kredi Bankası Çemenzar Şubesi hesabı fotokopisi

2) 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi

3) 1 adet yeni tarihli Üniversitemiz Öğrenci İşlerinden alacakları öğrenci belgesi

4) 1 adet vesikalık fotoğraf   

5) E-Devletten alacakları Sağlık provizyon sorgulama belgesi (E-Devletteki SPAS (Sağlık Provizyon Aktivasyon Sistemi)  Müstehaklık Sorgulama’dan alabilirler)

6) Marmara Üniversitesi UZEM (Uzaktan Eğitim Merkezi) giriş sayfasından https://uzem.marmara.edu.tr/ linkinden (Kullanıcı adı ve şifreniz TC kimlik numaranızdır.) giriş yapıp İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimini başarı ile tamamlaması gerekmektedir(Kullanıcı Girişleri 14 Temmuz 2018 de aktif olacaktır.)

Bu sayfa Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından en son 16.07.2018 11:56:12 tarihinde güncellenmiştir.